حرف دل

بسم الله الرحمن الرحیم
یکی از بزرگترین عامل بیماریها و سرطانها در این روزگار فقط و فقط دور افتادن از دستورات اهلبیت(ع) هست.
باور کنید هرآنچه برای داشتن یک زندگی سالم و تفکر سالم و اعمال صالح نیازمندیم در دستورات آسمانی این بزرگواران هست، هنوز علوم تجربی و پزشکی حالا حالاها بدود، نهایتا به دو حرف از علم می رسد که تازه آن را هم معصومین(ع) قبلی آورده اند و بیست و پنج حرف هنوز نزد امام هست.
بی جهت نیست که خداوند به رسول اکرم(ص) می فرماید: “الیوم اکملت لکم دینکم و اتممت علیکم نعمتی و رضیت لکم الاسلام”
خدا شاهده با این منبع غنی علم و معرفت که به این راحتی خداوند در اختیارمان قرار داده این نهایت قصور و کم لطفی است که از آن بهره نبریم و دلخوش باشیم به فرهنگ ظاهرا متمدن غرب، که دستاوردی جز انواع بیماریها و سرطانها برای بشر نداشته است و هرروز این آمار و ارقام بالاتر می رود.
به راستی اگر اندکی اهل تامل باشیم تازه درمی یابیم انگار دستهایی پشت پرده اند انگار آمده اند با این سبک زندگی شیک که برایمان به ارمغان آوردند مریضمان کنند و جالب تر اینکه هیچ درمانی هم برای سوغاتشان ندارند و اینجاست که سوالی باید ذهنمان را مشغول کند و آن اینکه خوب این کارها چه سودی برای آنها دارد؟
آیا از هزینه های هنگفت پزشکی باخبرید از ویزیت ها گرفته تا زیرمیزی ها و هزینه های عمل های جراحی، تازه آنها هم که از روی چهره و علایم شخص تشخیص داده نمی شود و باز هزینه های آزمایشها و سونوگرافی ها و…
اگر دیابت گرفتی درمان نداری و باید تا آخر عمر هرروز گلوبنکلامید مصرف کنی و بالاتر از اون انسولین
اگر فشار خون داری هرروز یک مشت قرص فشار
اگر کم کاری یا پرکاری تیروئید داری هرروز …
و خلاصه داستانی است برای خودش.
جالب اینجاست که شما اگر سرما هم بخورید درمان نمی شوید بلکه فقط نزله های مغزی را برایتان خشک می کنند و این نزله ها دفع نشده همه در بدنتان باقی میماند!!!
و شما فقط ظاهرا فکر می کنید خوب شدید!!!
واقعا تمدن غرب به کجا ما رو رسونده و چه دستاوردی برایمان داشته؟🤔
جای بسی تاسف هست که با در اختیار داشتن بزرگترین منابع علم، دنبال آن در جای دیگر می گردیم. مثال کسی که درروز روشن با وجود خورشید عالم تاب می خواهد روشنایی راهش را با شمع تأمین کند.
درد دلم زیاد شد خواستم بگم بزرگواران محترم کانال، ما خورشید داریم، حتی دنبال لامپ هزار هم نگردید.
هرچی بخواین در خونه ی اهلبیت(ع) هست، اینان نورند و سخنانشون نور
آیا وقت اون نرسیده که به ندای فطرتمون پاسخ بدیم و با کلام خدا و اهلبیت(ع) که سعادت دنیا و آخرتمون را تضمین می کند لبیک بگیم؟
خداوند عالم را شاهد می گیرم اگر به دستورات اولوالعلم، عمل می کردیم الان همه در نهایت آرامش و آسایش زندگی می کردند اینان طبیبان واقعی روح و جسم ما هستند.
حتی اگر خبر نداشتیم دستورات طبی رسیده از معصومین(ع) رو، کلام نافذشون در تمام امور زندگی، زندگیها رو به سمت صلح و آرامش سوق می داد.
امیدوارم همگی قدر این شب و روزهای آخر ماه صفر رو بدونیم و فرصت غنیمتی باشد برای پیوند دوباره مان با قرآن و اهلبیت(ع).
از اینکه وقتتون رو گرفتم عذرخواهم.
و جمله پایانی: “الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولاية أميرالمؤنين علي ابن ابيطالب(ع) و الأئمة المعصومين عليهم السلام”
التماس دعای فرج

دیدگاهتان را بنویسید